Srdečně Vás vítáme  na našich stránkách Chalupa na Sázavě.

 

Nabízíme k pronájmu čtyři báječné chalupy v Posázaví, které leží v centru malebné a klidné vesničky Úžice u Kutné Hory s krásným kostelíčkem z poloviny 12 století, nedaleko města Sázava (cca 55 km od Prahy směr Brno D1 - exit 34  Sázava). Nízkoenergetické objekty byly zkolaudovány v roce 2015 a nabízí hostům svou polohou a vybaveností ideální místo pro Vaši pohodovou a klidnou dovolenou po celý rok. 

Dále nabízíme nově postavenou společenskou chalupu KRBOVNU. Možnost pořádání různých akcí, oslav, menších svateb a firemní teambuldingy a to až pro 20-25 osob. V Krbovně v patře je apartmán pro 6 (možnost dvou přistýlek, max 8) osob s koupelnou   . Více na odkazu

KRBOVNA- společenská chalupa

Nově nabízený týdenní  pobyt v Krbovně jen za 9.640,- Kč s možností využití venkovního wellness a samozřejmě veškerých dětských a sportovních prostor námi nabízených v resortu.

Kapacita jedné chalupy je 8 lůžek (dvě oddělené ložnice, menší ložnice - 4 lůžka a větší ložnice -4 lůžka + možnost připravení za poplatek dvě přistýlky ), také lze objednat dětské cestovní postýlky, max dvě na chalupu (je potřeba si je objednat při rezervaci pobytu).

Každá chalupa je nově částečně klimatizovaná a samozřejmě je i možné si klimatizací topit.

Naše chalupy nabízí skvělé ubytování a zázemí pro rodiny s dětmi, malými dětmi i s miminky, ale taktéž bude vyhovovat dospělákům bez dětí a pro firemní teambuilding. Před každou chalupou je pro děti k dispozici venkovní dětské akátové hřiště (pískoviště, skluzavka, houpačka, provazové prolézačky, malá horolezecká stěna). Nově jsme před chalupou č.3 postavili velké akátové dětské hřiště podporující koordinaci, soustředění, odvahu, sebevědomí a kde děti i dospělí mohou  rovnoměrně posilovat celé tělo. ( šplh, horolezecká stěna, provazové prvky, klouzačka, hrazdy, houpačky - velké vosí hnízdo, balanční prvky), Máme dvě velké trampolíny o průměru 3,9 m a 4,5 m .

Pro rodiny s nejmenšími dětmi je k dispozici veškeré potřebné vybavení. Konkrétní seznam vybavení si můžete prohlédnout v menu VŠE PRO DĚTI.

 

V každé chalupě je v přízemí dětská herna, kde je připraveno spoustu zábavy pro děti všech věkových kategorií. O zábavu dospělých se postarají karetní a stolní společenské hry, petanque, elektronické šipky, lukostřelba, venkovní ruské kuželky apod.

Na terase u každé chalupy je závěsný  posilovací systém MultiTrainer . 

 

Pozemek je celý oplocen a příjezd je opatřen kovanými vraty s brankou, které se uzamykají. Chalupa č. 1 má oplocenou parcelu 2 m dřevěným plotem (soukromí zajištěno). Chalupa č.2 a chalupa č.3 má společnou zahradu, částečně od sebe oddělenou zelení.

 

 

Všechny chalupy jsou dispozičně zcela totožné vč. jejich vybavenosti, interiéry jsou mírně odlišné viz FOTOGALERIE-INTERIÉR  

V přízemí se nachází kuchyně, jídelní kout, obývací místnost se sedačkou a příjemnými krbovými kamny na dřevo, koupelna se sprchovým koutem a WC, velká dětská herna a infrasauna pro dvě osoby.  

V horním patře se nachází dvě samostatné ložnice (4 a 4+2  lůžek), WC, schodiště je  opatřeno bezpečnostní zábranou v patře i přízemí.

Seznam konkrétního vybavení naleznete níže. 

 

Venkovní zázemí:

Součástí každé chalupy je venkovní posezení na slunné terase, venkovní posezení zastřešené, gril, přenosná vířivá vana s ohřevem a pevným víkem pro zaklopení, která je k dispozici pouze od května do konce září a to ještě podle počasí- nelze vyhřát při nižších teplotách (lze použít i jako bazének pro děti),  parkovací místa.

 

Společná zahrada je k dispozici pro chalupu 1, 2 a 3, je udržovaná a je přizpůsobená pobytu rodin s dětmi. 

Na zahradě můžete využít: 

 • trampolína o průměru 366 cm a 460 cm
 • ruské kuželky
 • lukostřelba - luk, šípy, slaměný terč průměr 1 m (výhradně pod dozorem dospělých)
 • dětské hřiště - horolezecká stěna, houpačky, skluzavka
 • pískoviště 2x2 m +  před chalupou č.1  1,6x1,6 m
 • dřevěný domeček pro děti 
 • ohniště 
 • grily
 • indiánské teepee a uvnitř dětské dřevěné hranoly pro stavění
 • multifunkční hřiště s umělou trávou 18m x 8 m (fotbal, florbal, tenis pro začátečníky, volejbal, badminton, nově streetball - basketbalový koš- zvedací dle potřeby hráčů, takže i ti menší mají šanci si pěkně zahrát :o) )
 • venkovní pingpong

 

Možnost zapůjčení výčepního zařízení s chlazením a kompresorem vhodný pro všechny typy sudů, za poplatek 300,-Kč. Vybrané sudy lze objednat u nás - Kozel a Plzeň,  30 nebo 50 litrů. Nutno předem dohodnout a zamluvit.

 

WiFi internet je na chalupě ZDARMA.

Celý objekt v  chalupách je nekuřácký.

Domácí menší mazlíčci po předchozí domluvě.

Čištění odpadních vod zajišťuje BIO čistička, proto prosíme hosty, aby nevypouštěli do odpadu žádné chemické prostředky a používali jen ty, které jsou na chalupě k dispozici. 

 

Vybavenost chalupy:

koupelna - sprchový kout, WC, ručníky, osušky, mýdlo na ruce, toaletní papír, vysoušeč vlasů, pro malé děti vanička, lehátko do vaničky, přebalovací podložka, nočníky, adaptéry na WC.

kuchyně - veškeré potřebné nádobí, lednice s mrazákem, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba,myčka nádobí (2 kapsle na 1 den zdarma, další kapsle 5 Kč / 1 ks), mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, tyčový mixér, toastovač, topinkovač, kávovar KRUPS Dolce Gusto (kapsle k dispozici za poplatek 10,-Kč/kus nebo si můžete dovézt vlastní kapsle), jar na nádobí, houbička na mytí, utěrky, sáčky do koše, pro děti plastové talíře, misky, kelímky, příbory, také je zde k dispozici sůl, ocet, základní koření. 

obývací místnost - TV+sat, rádio jako součást satelitu, krbová kamna na dřevo (pro bezpečnost dětí je okolo ohrádka)

ostatní vybavení - lůžkoviny vč. náhradních, ručníky (osuška, ručník a osuška do sauny), žehlička, čistící prostředky, napichovátka na buřtíky, piknik deka velká, zahradní nábytek a další. 

Našim hostům je k dispozici  víno v lahvích 0,7 l , kapsle do kávovovaru Dolce Gusto, ,. Odběr kapslí Dolce Gusto, vína  bude zúčtován při odjezdu.

 

Zde kliknutím přejdete na náš Kalendář obsazenosti

 

 

 

 

Novinky

Náš facebookový portál

11.04.2019 07:10
Sledujte náš facebookový portál, kam pravidelně ukládáme příspěvky našeho okloli chalup. Více na...

Pingpongový venkovní stůl

11.04.2019 07:07
Pro  hosty jsme na našich chalupách vybavili venkovní hřiště s pingpongovým stolem.  

Nově otevřena cukrárna - kavárna v Sázavě Myš Cafe

10.06.2018 21:00
Nově otevřena cukrárna - kavárna v Sázavě Myš Cafe Doporučujeme jí navštívit, vše mají báječné...

zajímavosti v našem okolí

13.03.2016 21:13
Veškeré zajímavé příspěvky  našeho okolí ukládáme a mužete je najít na našem facebookovým...

Nově otevřen dětský zážitkový duhový park !!!

13.05.2015 14:32
Jediný kontakt pro spolupráci, reklamu, kampaně, PR, informace o vstupenkách,...

Klášter v Sázavě - doporučujeme navštívit

12.05.2015 16:49
 Přijďte na svatá místa, kde svatý Prokop oral s čerty Putujte spolu se svatým...

Pořídili jsme na chalupu prskolet Babetu

23.11.2014 20:43
Na chalupě je k dispozici moped JAWA Babeta a s babetkou zkratkou přes les budete pro čerstvé ranní...

Parní vlak Posázavský pacifik

24.06.2014 22:00
Naším hostům doporučuji projíždku parním vlakem - Posázavský pacifik , který jezdí po celou dobu...

Taxi Sázava

24.06.2014 21:58
Taxi Sázava je pro vás k dispozici po celou dobu vašeho pobytu a lze využít domluvených slev pro...

Sázavská pouť

09.06.2014 21:44
Na začátku letních prázdnin je v Sázavě veliká pouť ,která vrcholí víkendem 5.-6. července . Týden...
<< 1 | 2 | 3 >>

Fotogalerie: O nás

Tato fotogalerie je prázdná.