Chalupa Krbovna (společenská chalupa)

Nabízíme nově postavenou  chalupu Krbovnu se soukromím pozemkem ( oplcená zahrada), která je vhodná k rodinné rekreaci a nebo menší skupinku přátel. V přízemí je společenská místnost s velkou kuchyní, rozdělená na  poklidné sezení na koženém gauči u krbu a sezením u jasanových obřích stolů, také WC.  V prním patře  apartmán až pro  6 osob (možnost dvou přistýlek) s koupelnou (WC, sprchový kout) 
A nyní   :AKČNÍ NABÍDKA  :   Týdenní  pobyty v Krbovně s možností využití venkovního wellness pouze za 14.640,- Kč  max 4-6 osob a samozřejmě dětských a sportovních prostor v celém resortu.
Při objednání celého resortu slouží  jako společenská chalupa s kapacitou 20-30 osob a je možné jí využívat k různým akcím, např. oslava narozenim, svátků, jubilejních výročí, malých svatebních obřadů, rozlučky se svobodou, narození dětí, smutečním hostinám a atd.
Krbovnu nabízíme také pro firmy ke krátkodobím pracovním pobytům.
 Pro firmy možnost pořádání několika denních teambuildingů s možností využití našeho sportovního zařízení a poskytování cateringu. V Krbovně máme připravený videoprojektor pro školení a různé prezentace
K dispozici pro catering je velký gril na sele nebo kýty, kuřata, krocany a kachny. Dále je připravena udírna a krásný gril na steaky od firmy TARANIS.
Veškeré maso dokážeme zajistit a také připravit na gril a to od firmy MASO z Posázaví s.r.o., Dále dokážeme zajistit jen co si bude zákazník přát.
Výčepní zařízení a dodání piva je samozřejmostí. Moravské  víno také dokážem zajistit s dostatečným předstihem objednání.