Vše pro děti

Pro vaše ratolesti je v přízemí každé chalupy připravena dětská herna se spoustou hraček, potřeb na malování/kreslení/vystřihování  a her pro všechny věkové kategorie - elektronické šipky, stolní fotbal, dětský kulečník, stolní hokej, dětský pingpong, stůl s dřevěnou vláčkodráhou, puzzle, stolní hry, dětská kuchyňka, auto garáže a mnoho dalšího.

Dětská literatura jak pro nejmenší i větší děti. 

Dále jsou pro vás  připraveny jidelní židličky, přebalovací podložka, dětské postýlky (s matrací, lůžkovinami, povlečením), dětská vanička, lehátko do vaničky, nočníky, adaptéry na WC, noční světýlka do pokojů, dětské nádobí, příbory, vyvýšené stupínky v koupelnách. Předpokládáme, že máme vše co budete potřebovat a nemusíte si vozit s sebou.

Schodiště je zabezpečeno dětskými zábranami nahoře i dole.

 

Venkovní dětské hřiště je přizpůsobeno malým i větším dětem. Pro menší děti prolézačka od Little Tikes a pískoviště, pro trošku větší horolezecká stěna, skluzavka, houpačky, šplhací tyč, pískoviště s vybavením, odrážedla a krásný velký dřevěný domeček. Pro malé fotbalisty máme připraveny branky na nově postaveném multifunkčním hřišti s umělou trávou o rozměrech 18 m x 9 m. Pro dospělé lze hrát volejbal, líný tenis, nohejbal. Větší potěší  lukostřelba,  petanque a ruské kuželky.

Na terase u každé chalupy je závěsný  posilovací systém MultiTrainer.

Foto zde