Vše pro děti

Pro vaše ratolesti je v přízemí chalupy připravena dětská herna se spoustou hraček, potřeb na malování/kreslení/vystřihování  a her pro všechny věkové kategorie - elektronické šipky, stolní fotbal, dětský kulečník, stolní hokej, dětský pinponk, stůl s dřevěnou vláčkodráhou, puzzle, stolní hry, dětská kuchyňka, auto garáže a mnoho dolšího. Také je zde i ohrádka pro malé děti, kterou starší mohou využít jako domeček. 

Nově jsme do  herničky doplnili dětskou literaturu jak pro ty nejmenší tak i pro dospívající

Dále jsou pro vás  připraveny jidelní židličky, přebalovací podložka, dětské postýlky (s matrací, lůžkovinami, povlečením), dětská vanička, lehátko do vaničky, nočníky, adaptéry na WC, noční světýlka do pokojů, sterilizátor lahví do mikrovlnné trouby, dětské nádobí, příbory, vyvýšené stupínky v koupelnách, ohřívačka lahví. Předpokládáme, že máme vše co budete potřebovat a nemusíte si vozit s sebou.

Schodiště je zabezpečeno dětskými zábranami nahoře i dole.

Venkovní dětské hřiště je přizpůsobeno malým i větším dětem. Pro menší děti prolézačka od Little Tikes a pískoviště, pro trošku větší horolezecká stěna, skluzavka, houpačky, šplhací tyč, pískoviště s vybavením, odrážedla a krásný velký dřevěný domeček. Dále máme pro malé fotbalisty připraveny branky a míč a pro náročnější nafukovací fotbalové hřiště. Basketbalový koš potěší ty větší a pro dospělí je k dispozici lukostřelba a petanque a ruské kuželky.

Nově jsme pořídili na naší terase u každé chalupy závěsný  posilovací systém MultiTrainer  

Foto zde